Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Túlavá čitáreň

Krátky opis
Po noci plnej literatúry Vás pozývame do Divadelního klubu na malý dovetok.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dovětek Noci Literatury v Divadelním klubu.

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
09.05.2019

Popis projektu

Po noci plnej literatúry Vás pozývame do Divadelního klubu na malý dovetok - noc pokračuje koncertom divadelného bandu zo Šakalích let, počas ktorého vystúpi Túlavá" target="_blank">https://www.facebook.com/tulavacitaren/">Túlavá čitáreň, slovenský literárny projekt verejných čítaní na rôznych miestach, ktoré korešpondujú s textami (v rámci ktorého herci Horáckeho divadla v Jihlave čítali vlani vo vypustenom bazéne v Nových Zámkoch ).
Vstup volný.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
bez.klise

Celkový rozpočet:
6 316,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €