Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Túlavá čitáreň

Krátky opis
Máte svoj obľúbený úryvok z knihy? Prečítajte nám ho!
Fotogaléria
Názov podujatia
Čitateľský happening Tisíc príbehov.

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
06.04.2019

Popis projektu

Túlavá čitáreň vás čaká 6.apríla na čitateľskom happeningu. Prečítajte nám ukážku vtipnú, geniálnu, dekadentnú, filozofickú, o zmysle života či nesmrteľnosti ľudskej duše. Podeľte sa s nami o vaše obľúbené knihy. Vyjadrite sa alebo nás rovno šokujte vychyteným textom. Už premýšľate, ktorý to bude? Čaká na vás knižná odmena od Artforum Nové Zámky, knižný bazár a iné. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
bez.klise

Celkový rozpočet:
6 316,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €