Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spomínajme na minulosť a užívajme si súčasnosť

Krátky opis
Literárny večer s Jozefom Banášom, predstavenie knihy „Prebijem sa! Štefánik, Muž železnej vôle“ dňa 21. mája 2019 (utorok) o 17:30 h. Miestom literárneho večera bude Mestská knižnica v Štúrove, nám. Svätého Imricha 33, Štúrovo. Tel.: 036/751 0160, e-mail: kniznica.konyvtar@gmail.com Vstup zdarma. O ďalších podujatiach knižnice sa môžete informovať na stránke: msksturovo.sk. Literárny večer z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom a mesto Štúrovo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer s Jozefom Banášom

Miesto konania / kraj
Štúrovo / Nové Zámky

Termín konania
21.05.2019

Popis projektu

Literárny večer s Jozefom Banášom, predstavenie knihy „Prebijem sa! Štefánik, Muž železnej vôle“ dňa 21. mája 2019 (utorok) o 17:30 h. Miestom literárneho večera bude Mestská knižnica v Štúrove, nám. Svätého Imricha 33, Štúrovo. Tel.: 036/751 0160, e-mail: kniznica.konyvtar@gmail.com
Vstup zdarma. O ďalších podujatiach knižnice sa môžete informovať na stránke: msksturovo.sk. Literárny večer z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom a mesto Štúrovo.


Názov prímateľa
Mestská knižnica v Štúrove

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €