Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ako hravo čítať? alebo Literatúra na vlastnej koži

Krátky opis
Vzdelávací cyklus približuje žiakom 1. stupňa ZŠ hodnotnú detskú literatúru a v rámci jednotlivých workshopov vytvára priestor na hravú prácu s literárnym textom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vzdelávacie workshopy

Miesto konania / kraj
Belá / Nové Zámky

Termín konania
24.11.2017

Popis projektu

24. 11. 2017 a 6. 12. 2017 sa uskutočnia posledné dva workshopy v rámci vzdelávacieho cyklu Hravo čítame s Osmijankom.

Bábkoherec Lukáš Tandara predvedie deťom dve inscenované čítania. Pre mladších žiakov prvákov a druhákov knižku Kristy Bendovej Hravo čítame s Osmijankom o nerozlučnom kamarátstve a pre tretiakov a štvrtákov knižku Mareka Vadasa Útek. Študentka VŠMU Sidi Féderová v rámci tvorivých dielní bude so žiakmi hravo pracovať na témy kamarátstva, vzájomnej pomoci a domova, ktoré vychádzajú z inscenovaného čítania.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €