Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nikolaj Nikitin, Ľuboš Šrámek a hostia

Krátky opis
Koncert autorskej jazzovej hudby autorov Nikolaja Nikitina a Ľuboša Šrámeka s hosťami: Hanka G - spev, Samuel Hošek- spev, Štefan Bartuš- kontrabas a Marián Ševčík - bicie. Koncert sa koná v malom koncertnom štúdiu slovesnkého rozhlasu v čase 20:00-21:30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nikolaj Nikitin, Ľuboš Šrámek a hostia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Hlava XXII Združenie pre rozvoj kultúry a integrácie telesne postihnutých

Celkový rozpočet:
6 700,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €