Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čaro slova

Krátky opis
Projekt zameraný na literárnu tvorbu a umelecký prednes - celoročný cyklus aktivít pre žiakov základných a stredných škôl z okresov Rimavská Sobota a Revúca
Fotogaléria
Názov podujatia
Deň štúrovskej poézie

Miesto konania / kraj
Vyšný Skálnik / Rimavská Sobota

Termín konania
23.05.2019

Popis projektu

 Tradičná regionálna súťaž v umeleckom prednese  štúrovskej poézie venovaná tento rok  k 190. výročiu narodenia   básnika  Jána   Bottu v jeho rodnej obci, vo Vyšnom Skálniku s nasledovným programom:

- príhovor starostu obce Vyšný Skálnik

- kladenie vencov k buste Jána Bottu

- kultúrny program k 190. výročiu narodenia Jána Bottu

- otvorenie súťaže

- návšteva pamätnej izby Jána Bottu

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €