Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DFF Kujem, kujem podkovičku...

Krátky opis
„Kujem, kujem podkovičku“ je jediným detským folklórnym festivalom, ktorý sa organizuje na Kysuciach. Jeho poslaním je motivácia a inšpirácia divákov k láske k folklóru vystúpeniami detských kolektívov a jednotlivcov nielen z Kysúc. Prezentuje sa na ňom množstvo talentovaných detí, ktoré zdieľajú lásku k naším tradíciám a zvykom. Súčasťou festivalu je aj prezentácia činnosti kysuckých ľudových remeselníkov. Návštevníci tak môžu vidieť folklórne vystúpenia detí ale aj krásu remeselného umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
DFF Kujem, kujem podkovičku...

Miesto konania / kraj
Kysucké Nové Mesto / Kysucké Nové Mesto

Termín konania
22.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
2 450,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €