Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Youtuberi v knižnici

Krátky opis
Youtuberi sú vhodnými osobami na to, aby vedeli dostať „svoju“ cieľovú skupinu, do knižnice spôsobom, ktorý cieľová skupina príjme a bude akceptovať. Stretnutie youtuberov s fanúšikmi bude v Turčianskej knižnici v Martine. Youtuberi budú spolu s fanúšikmi robiť aktivity – súťaže a hry, ktoré ich budú viesť k práci s knihou a budú pri tom poznávať knižnicu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie Youtuberov s fanúšikmi v knižnici

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
25.11.2017

Popis projektu

Traja slovenskí Youtuberi - Lady Zika, Majo Seman a Miška Hriňová sa v sobotu 25. novembra o desiatej hodine objavia v Turčianskej knižnici v Martine, aby sa stretli so svojimi internetovými fanúšikmi osobne. Pripravia si pre nich rozhovory, hudobné vystúpenia, čítanie z kníh, súťaž o knihách, aktivity v priestoroch knižnice a na záver autogramiádu a spoločné fotenie sa. Stretnutie bude trvať tri približne hodiny.

Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
1 600,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €