Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Prvá časť celotýždennej aktivity Týždeň v tanečnom dome zahŕňa: 15 tvorivých dielní (t.z. dve 60 min tvorivé dielne v doobedňajších, 1 tvorivá dielňa v poobedňajších hodinách) v 15 obciach v Levickom okrese.
Fotogaléria
Názov podujatia
Týždeň v tanečnom dome

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
13.05.2019 - 17.05.2019

Popis projektu

Vytvoríme jedinečnú formu odborného vzdelávania sa pre pedagógov,tanečníkov,vedúcich folklórnych kolektívov z regiónu, keď s lektormi/tanečnými pedagógmi so živou ľudovou hudbou navštívime 15 obcí v okrese Levice. Cieľom je organizovanie priamej a dynamickej výmeny názorov a skúseností a tak prispieť k rozvoju tvorivosti v oblasti metodiky výučby ľudového tanca. V 60 minútovej tvorivej dielni sa účastníci oboznámia aj s ľudovými nástrojmi.Teoretické poznatky sa doplnia praktickými ukážkami cvičení, zameraných na tanečno - pedagogickú prácu s rôznymi vekovými kategóriami interpretov.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
38 000,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €