Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2019 - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
Celoslovenská čitateľská súťaž - Osmijankova literárna záhrada sa v školách a knižniciach skončila. Odborná porota bude celý máj hodnotiť súťažné práce z celého Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hodnotenie súťažných prác

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.05.2019 - 31.05.2019

Popis projektu

Po polročnom súťažení v školách a knižniciach bude odborná porota hodnotiť súťažné práce z celého Slovenska, takmer od 7 tisíc žiakov. Tvorivosť školských kolektívov nesklamala ani v tomto roku a do Osmijankovej redakcie prišlo obrovské množstvo balíkov, ktoré skrývajú umelecké diela. Poďakovanie patrí pedagógom a knihovníkom, že projekt Osmijankova literárna záhrada je vyhľadávanou aktivitou vďaka spôsobu súťaženia, v ktorom sa podporujú čitateľské zručnosti detí tvorivou hrou. Víťaz súťaže získava celodenný zájazd a 8+8+8=24 školských kolektívov knižné odmeny.

Celoslovenská súťaž sa realizuje vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 500,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €