Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival MájAles

Krátky opis
Warm up akcia pred letným festivalom Tužina Gro(o)ve 2019 priamo v Tužine v našom krásnom areáli. Pripravili sme pre vás jedno nezabudnuteľné sobotné poobedie, na ktorom vystúpia kapely NVMERI, Modré Hory a Vložte kočku. Predstaví sa vám cestovateľské kino Tuktukom z Thajska až na Moravu s Tomík na cestách a predstavenie pre deti O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády. Nebude chýbať Potulná čajovňa, kaviareň, výborné gastro a Jam stan. Lístky v predaji na tootoot.fm
Fotogaléria
Názov podujatia
MájAles, 3 x koncert, cestovateľské kino, bábkové divadlo.

Miesto konania / kraj
Tužina / Prievidza

Termín konania
25.05.2019

Popis projektuNázov prímateľa
GROOVE

Celkový rozpočet:
3 100,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €