Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mikulášsky Jazzový Festival 2018

Krátky opis
14. ročník celoročného jazzového festivalu na Liptove
Fotogaléria
Názov podujatia
Mikulášsky Jazzový Festival 2018 - letný festival

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
27.07.2018 - 29.07.2018

Popis projektu

Špičkové hudobné výkony, rozmanité žánre, 10 medzinárodných formácií, večerné jam sessions (s úplne novým konceptom!), jazzový bar, súťaže o zaujímavé ceny, sprievodné jazzové workshopy a mnoho ďalšieho na teba čaká počas 14. ročníka letného Mikulášskeho Jazzového Festivalu. Tri večery 27. – 29. júla 2018 patria v Liptovskom Mikuláši iba kvalitnému jazzu.

Názov prímateľa
NK REAL s.r.o.

Celkový rozpočet:
50 630,00 €

Výška podpory:
0,00 €