Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica nás spája

Krátky opis
Slávnostný zápis prváčikov do knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pasovačka za ochrancov kníh a príbehov v nich.

Miesto konania / kraj
Krompachy / Spišská Nová Ves

Termín konania
02.04.2019 - 09.04.2019

Popis projektu

Naši prváčikovia stali oficiálne zaregistrovanými čitateľmi knižnice a mohli si sami vybrať knihy, ktoré sa im páčili - s pomocou pani učiteľky a tiet knihovníčiek. Na pamiatku dostali malý darček v podobe nového čitateľského preukazu, záložky s prváckym sľubom a informáciou o knižnici a magnetkou na ktoré nám z verejných zdrojov prispel Fond na podporu umenia. Ďakujeme a tešíme sa ďalšie návštevy našich nových čitateľov.

Názov prímateľa
Mesto Krompachy

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €