Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica nás spája

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou pre deti Gabrielou Futovou pre žiakov štvrtého ročníka ZŠ.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľkou pre deti Gabrielou Futovou.

Miesto konania / kraj
Krompachy / Spišská Nová Ves

Termín konania
14.03.2019

Popis projektu

Po dlhšom čase našu knižnicu opäť navštívila obľúbená autorka pre deti, pani Gabriela Futová. Podujatia sa zúčasnilo približne 80 detí so svojimi pani učiteľkami, ktoré deti na besedu výborne pripravili. Prečítali skoro všetky knihy, ktoré pani Futová napísala a zaujimali sa o všetko možné z jej života. Veľmi spontánne im autorka odpovedala a vytvorila tak príjemnú atmosféru v ktorej sa niesla celá beseda. Ani nevieme ako ubehlo 90 minút. Nasledovala autogramiáda, počas ktorej si deti dali podpísať buletiny, i vlastné knihy, ktoré si priniesli z domu. Množstvo kníh si zakúpili i priamo na besede. Svädčí to o tom, že pani Futová je naozaj obľúbená autorka. Ďakujeme krásne za veľmi príjemné dopoludnie s pani Futovou. Vytvorila úžasnú atmosféru, až nám bolo ľúto, že sa musíme rozlúčiť.Keďže podjatie podporil z verejných zdrojov deti dostali okrem buletinu s informáciami o živote a tvorbe pani spisovateľky aj záložku do knihy a magnetku s informáciou o knižnici.

Názov prímateľa
Mesto Krompachy

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €