Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Tvorivá dielňa s Katarínou Mackovjakovou. Výroba mydla.
Fotogaléria
Názov podujatia
RE#kreácie

Miesto konania / kraj
Moldava nad Bodvou / Košice-okolie

Termín konania
20.05.2019

Popis projektu

Srdečne pozívame na tretie stretnutie v rámci cyklu podujatí s názvom RE#kreácie, ktoré sa uskutoční v Galérii KCÚBaR (Moldava nad Bodvou, Hlavná 52) 20. máj o 16:30.

Našim cieľom je, aby čím viac ľudí si vyskúšalo svoje schopnosti a zručnosti v oblastiach, s ktorými doteraz nemali skúsenosti. Na tretej tvorivej dielni sa môžete zoznámiť s výrobou mydiel!
20. mája nás bude usmerňovať v práci talentovaná remeselníčka, Katarína Mackovjaková.

Nič so sebou nemusíš nosiť – všetky potrebné pomôcky ti na mieste poskytneme !
Vstupné: zadarmo
Výsledok tvojej práce ostane tebe!

Účasť je podmienená registráciou na: http://rekreacie.kcubar.sk">rekreacie.kcubar.sk !
Účasť je limitovaná, preto nečakaj príliš dlho!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €