Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Tvorivá dielňa s Evou Horváth. Pletenie z pálky.
Fotogaléria
Názov podujatia
RE#kreácie

Miesto konania / kraj
Moldava nad Bodvou / Košice-okolie

Termín konania
28.03.2019

Popis projektu

Objav svoj skrytý talent v Galérii!

Srdečne pozívame na prvé stretnutie v rámci cyklu podujatí s názvom RE#kreácie, ktoré sa uskutoční v Galérii KCÚBaR (Moldava nad Bodvou, Hlavná 52) 28. marca o 16:30
Našim cieľom je, aby čím viac ľudí si vyskúšalo svoje schopnosti a zručnosti v oblastiach, s ktorými doteraz nemali skúsenosti.
Na prvej tvorivej dielni sa môžete zoznámiť s výrobkami z pálky!
PÁLKA: druh močiarnej rastliny, ktorej byľ a listy sa využívali na zhotovovanie úžitkových predmetov pletením alebo polotkaním.
28. marca nás bude usmerňovať v práci talentovaná remeselníčka, Eva Horváth. S jej pomocou vyrobíme prekrásnu podložku pod tanier.
Nič so sebou nemusíš nosiť – všetky potrebné pomôcky ti na mieste poskytneme !
Vstupné: ZADARMO


Účasť je podmienená registráciou na: rekreacie.kcubar.sk!
" target="_blank">http://rekreacie.kcubar.sk/">rekreacie.kcubar.sk!
Výsledok tvojej práce ostane tebe!
Účasť je limitovaná, preto nečakaj príliš dlho!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €