Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2019 - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
Putovná výstava sa presúva do Galérie Ľudovíta Fullu v Ružomberku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
18.05.2019 - 07.07.2019

Popis projektu

Osmijankova literárna záhrada putuje z Mestskej knižnice Ľudovíta Śtúra v Bánovciach nad Bebravou, kde ju  navštívilo 548 návštevníkov počas 27 podujatí, a rozkvitne počas Noci múzeí a galérií v Galérii Ľudovíta Fullu v Ružomberku. Realizácia sa uskutočňuje v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Inštalácia bude obohatená o výstavu ilustrácií Martiny Matlovičovej a Vlada Krála, ktorí sú aj ilustrátormi súťažných zošitov celoslovenskej čitateľskej súťaže Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! s podtitulom Osmijankova literárna záhrada.

Hlavný partner projektu je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 500,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €