Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

11. Medzinárodný festival - interpretačné dni klasickej gitarovej hry

Krátky opis
11. ročník Medzinárodného festivalu Interpretačné dni klasickej gitarovej hry sa koná každoročne už od roku 2009 v Banskej Štiavnici. Organizátorom festivalu je Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta Banská Štiavnica.
Fotogaléria
Názov podujatia
11. Medzinárodný festival Interpretačné dni klasickej gitarovej hry

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
06.06.2019 - 08.06.2019

Popis projektu

11 ročník Medzinárodného festivalu Interpretačné dni klasickej gitarovej hry  sa koná každoročne už od roku 2009 v Banskej Štiavnici. Organizátorom festivalu  je Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta Banská Štiavnica. Festival Interpretačné dni klasickej gitarovej hry  tohto roku ponúka verejnosti 5 divácky veľmi príťažlivých koncertov (viac na www.http://huaja.org/?p=2540) a" target="_blank">http://huaja.org/?p=2540)">www.http://huaja.org/?p=2540) a na záver festivalu Latino fiestu (koncert a jammsession)

 

Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

 

Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta Banská Štiavnica (HUAJA) pôsobí ako súkromná odborná vysoká škola od akademického roka 2011/2012. Poskytuje štúdium v akreditovaných študijných programoch prvého, druhého a tretieho stupňa v odbore Hudobné umenie so zameraním na vážnu a jazzovú hudbu. HUAJA pravidelne realizuje viaceré vzdelávacie, umelecké a vedecké aktivity: Medzinárodný hudobný festival SCHEMNITIENSIS; festival Medzinárodné dni klasickej gitarovej hry; Medzinárodné sympózium Jána Albrechta; Medzinárodný seminár: Progresívne metódy analýzy v hudbe a umení.

Názov prímateľa
Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta - Banská Štiavnica, s.r.o.

Celkový rozpočet:
2 160,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €