Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Strunobranie 2019

Krátky opis
Krajská postupová súťaž a prehliadka autorskej piesňovej tvorby sa uskutoční 11. mája 2019 o 15:00 h na Námestí slobody v Prievidzi. Účinkujú súťažiaci v oblasti piesňovej tvorby Trenčianskeho kraja, hostia: hudobné skupiny Bez pardonu a ZVA 12-28 Band.
Fotogaléria
Názov podujatia
Strunobranie 2019

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
11.05.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €