Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Otvorené stretnutia žien zamerané na sebapoznávanie a kreatívne sebavyjadrenie
Fotogaléria
Názov podujatia
Srdce v kruhu žien - Vzťah ako tanec farieb

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
17.05.2019

Popis projektu

Otvorené stretnutia žien pod vedením odbornej lektorky - konzultantky Jany Vaculčiakovej zamerané na sebapoznávanie a kreatívne sebavyjadrenie - tentokrát na tému vzťahov. S prvkami rôznych výtvarných techník pre lepšie uchopenie témy.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
38 000,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €