Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štrnásty ročník série jazzových koncertov

Krátky opis
Jazz Club DS uvádza: BEY LER BEY - ethno-jazz z Francúzska
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert BEY LER BEY (Francúzsko)

Miesto konania / kraj
Dunajská Streda / Dunajská Streda

Termín konania
03.05.2019

Popis projektu

Jazz Club DS vás pozýva na vystúpenie ethno-jazzového tria BEY LER BEY z Francúzska.

Koncert sa bude konať vrámci International Jazz Day.

Nekompromisné trio v zložení Florian Demonsant – akordeón, Wassim Halal – bicie nástroje a Laurent Clouet – turecký klarinet spája prvky orientálnej ľudovej hudby a jazzu s voľnými improvizáciami.

Miestom podujatia je NFG klub, Korzo Bélu Bartóka 788/1, 929 01 Dunajská Streda 

Začiatok koncertu 21.00

Vstup voľný

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €