Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Na Scénu 2019

Krátky opis
Krajská postupová súťaž a prehliadka divadla mladých a dospelých Nitrianskeho kraja realizovaná v dňoch 26.- 28. 4. 2019 miesto: Močenok prezentácia 9 divadelných súborov rozborové semináre kritický seminár
Fotogaléria
Názov podujatia
Na Scénu 2019

Miesto konania / kraj
Močenok / Šaľa

Termín konania
26.04.2019 - 28.04.2019

Popis projektu

Krajská postupová súťaž a prehliadka divadla mladých a dospelých Nitrianskeho kraja 

realizovaná v dňoch 26.- 28. 4. 2019

miesto: Močenok 

prezentácia 9 divadelných súborov 

rozborové semináre 

kritický seminár 

Divadelná dielňa - storytellingu - lektor: Martina Jánošíková 

odborná porota: 

Michal Jasaň - predseda 

Miroslav Zwiefelhofer 

Michaela Pavelková Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
6 440,00 €

Výška podpory:
5 500,00 €