Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého...

Krátky opis
Beseda o poskytnutí prvej pomoci s praktickými ukážkami sa uskutoční 15. novembra 2017 v knižnici Palárikovo o 15.00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poskytni pomoc a zachrániš život...

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
15.11.2017

Popis projektu

Fond na podporu umenia ako hlavný partner podujatia a obec Palárikovo- KNIŽNICA pozýva na podujatie z projektu,, Prednášky a besedy pre každého... Prednáška o poskytnutí prvej pomoci s názornými ukážkami pod názvom Poskytni pomoc a zachrániš život...sa uskutoční 15. novembra 2017 v knižnici Palárikovo so začiatkom o 15.00 hod. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €