Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert!

Krátky opis
Koncert arménskej klaviristky a speváčky Karin Sarkisjan a akordeonistu Tomáša Valičeka, ktorý sa uskutoční 2. mája 2019 o 18:00h v Café Merlo v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Štvrtok? Jedine koncert! - Karin Sarkisjan a Tomáš Valiček

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
02.05.2019

Popis projektu

Štvrtok? Jedine koncert!  ... na námestí!

Karin Sarkisjan (klavír, spev) a Tomáš Valiček (akordeón)

2. máj 2019 o 18:00h, Café Merlo, Prievidza

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, Café Merlo a hlavný partner Fond na podporu umenia Vás pozývajú na koncert arménskej klaviristky a speváčky Karin Sarkisjan a akordeonistu Tomáša Valičeka. Zaznejú autorské piesne a skladby Karin Sarkisjanv štýle etno a world music.

Vstupné: 5€

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia fpu.sk


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
4 200,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €