Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divertimento Musicale 2019

Krátky opis
Koncert violistu Martina Rumana a klaviristky Aleny Hučkovej spojený so slávnostným vyhodnotením krajskej postupovej súťaži a prehliadke neprofesionálnej inštrumentálnej hudby DIVERTIMENTO MUSICALE 2019 sa uskutoční 9. mája 2019 o 18:00h v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divertimetno Musicale - koncert spojený so slávnostným vyhodnotením súťaže komornej hudby

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
09.05.2019

Popis projektu

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a Hlavný partner Fond na podporu umenia Vás srdečne pozývajú na

Koncert violistu Martina Rumana a klaviristky Aleny Hučkovej spojený so slávnostným vyhodnotením krajskej postupovej súťaži a prehliadke neprofesionálnej inštrumentálnej hudby DIVERTIMENTO MUSICALE 2019

9. máj 2019 o 18:00h, Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Ďalej účinkujú:

Komorný orchester ZUŠ L. Stančeka v Prievidzi, Drums Quartet pri ZUŠ L. Stančeka v Prievidzi, Sláčikový orchester Pádivky pri ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne a Gitarový súbor pri ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne.

Vstupné: 5€

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia fpu.sk

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €