Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov Mládež spieva

Krátky opis
Krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov sa koná vždy v nepárnych rokoch s dvojročnou periodicitou. V roku 2015 Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici v spolupráci s Domom kultúry v Ilave zrealizovalo krajskú postupovú súťaž a prehliadku detských speváckych zborov Trenčianskeho kraja po prvýkrát na základe propozícií Národného osvetového centra v Bratislave. V roku 2019 plánujeme súťaž uskutočniť opäť v spolupráci s DK v Ilave.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov Mládež spieva

Miesto konania / kraj
Ilava / Ilava

Termín konania
26.04.2019

Popis projektu

Krajská postupová súťaž a prehliadka detských speváckych zborov sa koná vždy v nepárnych rokoch s dvojročnou
periodicitou. V roku 2015 Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici v spolupráci s Domom kultúry v Ilave zrealizovalo
krajskú postupovú súťaž a prehliadku detských speváckych zborov Trenčianskeho kraja po prvýkrát na základe propozícií
Národného osvetového centra v Bratislave.


Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €