Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajská postupová súťaž hudobného folklóru PAPRADŇANSKÉ KUBEČKO

Krátky opis
PAPRADŇANSKÉ KUBEČKO, KRAJSKÁ POSTUPOVÁ SÚŤAŽ A PREHLIADKA HUDOBNÉHO FOLKLÓRU sa koná v trojročných intervaloch a predchádzajú jej regionálne prehliadky v Prievidzi (12.5.2019),Trenčíne (6. apríl 2019), P. Bystrici (Papradno 6. apríl 2019) . V kultúrnom dome v Papradne sa konajú pravidelne regionálne a krajské prehliadky NOSITELIA TRADÍCIÍ a hudobného folklóru - PAPRADŇANSKÉ KUBEČKO. Miesto: Kultúrny dom, Papradno Termín: 18. máj 2019 sobota.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krajská postupová súťaž hudobného folklóru PAPRADŇANSKÉ KUBEČKO

Miesto konania / kraj
Papradno / Považská Bystrica

Termín konania
18.05.2019

Popis projektu

PAPRADŇANSKÉ KUBEČKO, KRAJSKÁ POSTUPOVÁ SÚŤAŽ A PREHLIADKA HUDOBNÉHO FOLKLÓRU

Miesto: Kultúrny dom, Papradno Termín:  18. máj 2019 sobota. Na prehliadke sa predstavia folklórne zoskupenia i sólisti - dedinské folklórne skupiny, folklórne súbory Trenčianskeho kraja postupujúce z regionálnych súťaží a prehliadok

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
3 850,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €