Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia predstavenia DUAL v zahraničí, Medzinárodná mobilita v Nemecku

Krátky opis
POLARITY PARTY je autorský projekt Dany Caspersen/USA, Michael Douglas Kollektiv/Nemecko na tému polarizácie. Vzniká v spolupráci s Novým Priestorom, o.z. v Nemeckom Essene, v rezidenčnom centre PACT Zollverein, kde bude uvedená premiéra a 2 reprízy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodná mobilita v Nemecku

Miesto konania
Nemecko

Termín konania
09.04.2019 - 12.05.2019

Popis projektu

POLARITY PARTY je autorský projekt Dany Caspersen/USA, Michael Douglas Kollektiv/Nemecko na tému polarizácie. Vzniká v spolupráci s Novým Priestorom, o.z. a ďalšími partnermi. 

Pact Zollverein rezidenčné centrum v Nemeckom Essene poskytlo rezidečné zázemie pre vznik projektu, kde bude uvedená premiéra a 2 reprízy.

Forma projektu je participatívnou choreografiou s uplatnením performatívnej praxe a riešenia konfliktov.  

Pozýva prostredníctvom vysoko štruktúrovaného, choreograficky a vizuálne ukotveného a aktívne orientovaného rámca na zapojenie účastníkov do aktívneho dialógu o tejto téme.

Názov prímateľa
En Vorentoe, o.z.

Celkový rozpočet:
9 321,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €