Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Chill-out Zone / oddychová zóna

Krátky opis
Chill-out Zone je vytvorený priestor v knižnici, ktorý bude slúžiť výhradne pre čitateľov knižnice. Oddychová zóna bude využívaná pre komfortný odpočinok čitateľov s klasickou alebo elektronickou knihou. Priestor bude slúžiť ako miesto pre odbúranie stresu a získanie nových myšlienok na ďalšie projekty vo svojom osobnom alebo pracovnom živote.
Fotogaléria
Názov podujatia
E – čítačky

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
13.11.2017 - 31.05.2018

Popis projektu

E – čítačky

V rámci projektu CHILL – OUT ZONE si od 13. nobvembra 2017 môže každý registrovaný čitateľ požičať E-čítačku.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
2 632,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €