Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Hot jazzová a swingová hudba 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia v podaní orchestra Fats Jazz Band.
Fotogaléria
Názov podujatia
Swingový večer vo Vrútkach

Miesto konania / kraj
Vrútky / Martin

Termín konania
03.05.2019

Popis projektu

Koncertný večer v duchu prevej republiky so swingovým orchestrom FATS JAZZ BAND. Príďte dobovo oblečení a budete sa cítiť ako prenesení v čase. FATS JAZZ BAND je profesionálny deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov. Orchester hrá pôvodnú hot-jazzovú a swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/">Fond na podporu umenia

Koncert sa uskutoční v kultúrnej sále Kriváň vo Vrútkach o 18:00 hod.
Viac informácií: Fond" target="_blank">https://www.facebook.com/fondnapodporuumenia/">Fond rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover">www.vrutky.sk

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
15 489,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €