Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sólo-duo-trio (3. ročník)

Krátky opis
Tretí ročník hudobnej prehliadky, ktorej zámerom je ponúknuť verejnosti sériu koncertov súčasnej, prevažne experimentálnej hudby. Ide o koncerty sólistov európskeho formátu, profesionálnych interpretov a komorných zoskupení a skladateľov z oblasti hudobného umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vermelho – Fujak – Kavan

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
04.05.2019

Popis projektu

Tretí koncert z cyklu Sólo-duo-trio, na ktorom sa predstaví česko-slovenské zoskupenie
Vermelho – Fujak – Kavan
s témou
Improvizácia ako organická súčasť tvorby

Program:
vlastné autorské skladby, respektíve kompro-/improvizácie v kombinácii 3 sóla, 3 duá a jedno trio. Zároveň zaznejú skladby M. Vargu, M. Adamčiaka a i. v nových aranžmánoch.

Účinkujú:
Gabriela Vermelho - spev, kvinton
Jan Kavan – violončelo
Julo Fujak - klavír, syntetizátor a i.

Názov prímateľa
Šušľavá mušľa

Celkový rozpočet:
4 213,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €