Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

InMusic / Ensemble Ricercata - celoročná činnosť

Krátky opis
Ensemble Ricercata SITUATIONS Tomáš Boroš, Ivan Šiller - klavír
Fotogaléria
Názov podujatia
Situations

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.04.2019

Popis projektu

Nestáva sa každý deň, že sa podarí vydať noty, nahrať CD a usporiadať koncert, na ktorom autor vlastné skladby aj zahrá. Bude to celé dobré! ;) Situácie Tomáša Boroša.


Srdečne pozývame!

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
19 120,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €