Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NÁVRATY K OSOBNOSTIAM A TRADÍCIÁM

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne pozýva na spomienkovú slávnosť na životné okamihy generála Milana Rastislava Štefánika Veriť, milovať, pracovať 28. apríla 2019 v Trenčíne. Slávnostné služby Božie, pietna spomienka v Parku M. R. Štefánika, ako aj vystúpenie umelcov v tematicky zameranom kultúrnom programe budú súčasťou spomienkovej slávnosti k 100. výročiu tragickej smrti tohto významného predstaviteľa našich národných dejín.
Fotogaléria
Názov podujatia
VERIŤ, MILOVAŤ, PRACOVAŤ – Spomienková slávnosť na životné okamihy generála Milana Rastislava Štefánika

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
28.04.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
8 422,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €