Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ZOCHOVA DIVADELNÁ REVÚCA - 45. ročník krajskej súťažnej prehliadky neprofesionálneho divadla dospelých a neprofesionálneho divadla mladých

Krátky opis
45. ročník krajskej súťažnej prehliadky neprofesionálneho divadla dospelých a neprofesionálneho divadla mladých s postupom na: 1.) FEDIM 2019 - celoštátnu postupovú súťaž a prehliadku neprofesionálneho divadla mladých 31.5. – 2.6. 2019 v Tisovci a 2.) Belopotockého Mikuláš - celoštátnu postupovú súťaž a prehliadku neprofesionálneho divadla dospelých v Liptovskom Mikuláši.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zochova divadelná Revúca

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
02.05.2019 - 04.05.2019

Popis projektu

45. ročník krajskej súťažnej prehliadky neprofesionálneho divadla dospelých a neprofesionálneho divadla mladých s postupom na celoštátne súťaže FEDIM Tisovec - celoštátna postupová súťaž a prehliadky divadla mladých a BELOPOTOCKÉHO MIKULÁŠ - celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla v Liptovskom Mikuláši.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 211,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €