Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja – 23. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne, Dubnické múzeum Dubnica nad Váhom a Mesto Dubnica nad Váhom Vás pozývajú na výstavu z 23. ročníka krajskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2019. Vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 26. 4. 2019 o 17.00 h v Dubnickom múzeu Dubnica nad Váhom. Odborný seminár k výstave: 26. 4. 2019 o 15.30 h, Dubnické múzeum Dubnica nad Váhom. Výstava bude sprístupnená do 9. 6. 2019.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja – 23. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Miesto konania / kraj
Dubnica nad Váhom / Ilava

Termín konania
26.04.2019 - 09.06.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 425,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €