Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Tvorivá tanečná dielňa pre deti z detských folklórnych súborov 12. apríla 2019, 12:15 v Dome kultúry J. F. Rimavského v Hnúšti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarovná studnička - tvorivé tanečné dielne.

Miesto konania / kraj
Hnúšťa / Rimavská Sobota

Termín konania
12.04.2019

Popis projektu

V rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, realizujeme dňa 12. apríla 2019, od 12:15,  v Dome kultúry J. F. Rimavského v Hnúšti tanečnú dielňu pre deti z detských folklórnych súborov z okresov Rimavská Sobota a Revúca. Lektorkami budú mladé tanečníčky z Folklórneho súboru Háj z Rimavskej Soboty Kristína Odelgová, Michaela Baštáková a odborná pracovníčka GMOS Ing. Magdaléna Kantorová. Deti budú pracovať v dielňach podľa veku a to hravou formou pre menšie deti - ľudové tanečné hry a pre staršie deti sa budú učiť základným tanečným motívom z hornogemerskej obce Gemerská Poloma. Organizátorom podujatia je Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €