Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Letom literárnym svetom 5 - motivácia čítania u detí, mládeže a dospelých

Krátky opis
Zámerom projektu Letom literárnym svetom 5 je podporiť, motivovať a viesť detí, mládež i dospelých k čítaniu s porozumením, literárne formovať osobnosť človeka, dosiahnuť z čítania zážitok, obohacovať život čitateľa a rozširovať znalosti na základe prečítanej knihy, či osobného stretnutia s tvorcami literatúry. Na základe prečítaného následne rozvíjať predstavivosť, fantáziu, zlepšiť komunikačné zručnosti a pestovať čitateľské návyky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nezažiješ, neuveríš

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
15.11.2017

Popis projektu

Lucia Sasková  píše vo svojich knihách o reálnych osobách, situáciách, osudoch. Hoci vo svojich príbehoch odhaľuje niekedy nie príliš lichotivé vlastnosti ľudí, jej knihy priťahujú čoraz viac čitateľov.  Jej nová kniha Zlatokopka 3 je pokračovaním úspešného románu (Zlatokopka, Zlatokopka 2) o osude ženy, ktorá už síce zmenila svoj život, ale minulosť ju dobieha a vyberá si svoju daň. Toto všetko Vám ponúkame na stretnutí s autorkou ženských románov Luciou Saskovou 15. novembra 2017 o  16,30 hod.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica v Trebišove

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €