Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Severný HONT - spoznaj jeho kroj

Krátky opis
I. fáza - vzdelávacie aktivity - stretneme sa - organizačný tím s miestnymi ľuďmi ohľadne krojových súčiastok, ktoré sa obliekali v obci Kráľovce-Krnišov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fáza I. - Edukačné stretnutia organizačného tímu a odborných garantov

Miesto konania / kraj
Kráľovce-Krnišov / Krupina

Termín konania
11.04.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Obec Prenčov

Celkový rozpočet:
6 350,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €