Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorské čítania Medziriadky

Krátky opis
Poslednú čítačku roku 2018 organizujeme na ZŠ Tupolevova, pre žiakov 6. ročníka. Predstavíme im tvorbu talentovanej Marianny Ibrahimi a strašidelné poviedky z knihy Čierny zošit Richarda Pupalu. Táto čítačkobeseda je organizovaná v spolupráci s Janou Janotkovou z Teach For Slovakia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie - Richard Pupala a Marianna Ibrahimi

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
19.12.2018 - 19.04.2019

Popis projektu
Richard Pupala je v súčasnosti scenáristom a dramaturgom pre produkčné spoločnosti a televízie. V roku 2007 zvíťazil v súťaži Poviedka. Knižne debutoval roku 2014 zbierkou krátkych poviedok Návštevy, roku 2017 mu vyšla zbierka poviedok Čierny zošit.
Názov prímateľa
Medziriadky

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
2 900,00 €