Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nový autorský program FS Ponitran

Krátky opis
Premiéra hudobno-tanečného programu Folklórneho súboru Ponitran z Nitry.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fantázie

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.05.2019 - 30.06.2019

Popis projektu

Albert Einstein raz povedal: „Fantázia je dôležitejšia ako poznanie." Mal pravdu? Čo myslíte? Ako veľmi je pre nás dôležitá obyčajná ľudská fantázia? A je naozaj taká obyčajná? Je v dnešnom svete, ktorý nám núka tak mnoho priamych riešení, potrebné fantazírovať? Má vôbec zmysel odkloniť sa od reality a nazerať na svet optikou fantázie? A čo je to vôbec fantázia?


Námet, scenár, réžia: Peter Hrabovský

Choreografia: Peter Hrabovský, Attila Oláh

Kostýmy: Tomáš Mrázek, Martina Hrabovská

Ľudovú hudbu vedie: Alexandra Bachledová

Svetelná réžia: Ján Ptačin

Videoprojekcia: Môlča records

Hovorené slovo: Eva Pavlíková

Tanečná príprava: Martina Hrabovská, Peter Hrabovský

Hudobná spolupráca: Jana Ambrózová, Michal Noga, Michal Zelinka

Vokálna príprava: Jana Ambrózová, Margita Jágerová

Názov prímateľa
OZ Ponitranci

Celkový rozpočet:
14 130,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €