Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Senická divadelná jar, krajská súťažná prehliadka detskej dramatickej tvorivosti Trnavského kraja

Krátky opis
Senická divadelná jar je krajskou postupovou súťažou detskej dramatickej tvorivosti Trnavského kraja. Uskutoční sa 16. 4. 2019 v Dome kultúry v Senici Zúčastnia sa je 4 detské divadelné súbory, víťazi regionálnych súťažných prehliadok Trnavského kraja. Divadelné inscenácie bude hodnotiť 3-členná odborná porota. Súčasťou prehliadky bude odborný hodnotiaci seminár poroty so zástupcami súborov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Senická divadelná jar

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
16.04.2019

Popis projektu

Cieľom krajskej súťažnej prehliadky je prezentácia výsledkov dobrovoľnej činnosti detí v oblasti detskej dramatickej tvorivosti - najlepších súborov, víťazov regionálnych súťaží z Trnavského kraja, ich vzájomná konfrontácia, inšpirácia a výber najkvalitnejších inscenácií na postup na celoštátnu súťažnú prehliadku Zlatá priadka 2019 v Šali. Senickej divadelnej jari sa zúčastnia 4 detské divadelné súbory z Križovian nad Dudváhom, Skalice, Cífera a Galanty. Jej súčasťou bude aj vzdelávací program - rozborový hodnotiaci seminár odbornej poroty so zástupcami súborov. Divadelné predstavenia uvidí počas súťažnej prehliadky cca 700 detských divákov zo základných škôl zo Senice a okolia.

Názov prímateľa
Záhorské osvetové stredisko v Senici

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €