Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DEŇ TANCA Trenčianskeho kraja 2019

Krátky opis
Pozývame Vás na krajskú súťažnú prehliadku moderného tanca DEŇ TANCA 2019, ktorá sa uskutoční 14. 4. 2019 v Kine Hviezda v Trenčíne. Súťažiť sa bude v rôznych vekových kategóriách a štýloch: Disco, Hip hop, open a show choreografie, scénické tance, tance iných národov, roztlieskavačky. V rámci podujatia sa uskutoční rozborový seminár. Najlepší tanečníci získajú postup na celoslovenskú súťaž.
Fotogaléria
Názov podujatia
DEŇ TANCA Trenčianskeho kraja 2019

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
14.04.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 790,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €