Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme!

Krátky opis
Zámerom projektu Čítajme! je realizácia kultúrnych podujatí a besied s multižánrovým presahom, prostredníctvom ktorých chceme zvyšovať záujem o literatúru a čítanie, poskytnúť prehľad o dianí na slovenskej literárnej scéne, formovať vzťah k literatúre pripravovaním podujatí a besied s regionálnymi autormi, propagovať slovenských spisovateľov pre dospelých, deti a mládež, ale aj žánrovú literatúru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Klimentom Ondrejkom

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
14.11.2017

Popis projektu

Zem je guľatá. A napriek tomu si dnes niektorí myslia, že je plochá. Stále na nej máme čo objavovať a stále nás má čo prekvapiť. Prekvapujúco veľa zaujímavostí nájdeme dokonca už aj na takom malom kúsku zeme, akým je Slovensko. Zaujímavo a podnetne o tom porozpráva geograf a hudobník Kliment Ondrejka, autor známych kníh o slovenských zemepisných rekordoch. Podujatie moderuje spisovateľ a novinár Márius Kopcsay a uskutoční sa vďaka podpore Fondu na podporu umenia.


Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
2 670,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €