Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity o.z. ORGANYzácia / Pre Konzervatórium

Krátky opis
1. koncert z cyklu Komorné utorky na Konzervatóriu J. L. Bellu v Banskej Bystrici. Účinkuje Slávka Horváthová a PaCoRa Trio.
Fotogaléria
Názov podujatia
Komorný utorok s PaCoRa Triom a Slávkou Horváthovou

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
16.04.2019

Popis projektu

Prvý koncert z cyklu komorných koncertov, ktoré v spolupráci s banskobystrickým Konzervatóriom J. L. Bellu pripravuje o.z. ORGANYzácia. Komorné utorky s určené nielen pre študentov, ale aj pre banskobystrickú verejnosť, každý z nich predstaví iný druh poslucháčsky zaujímavého, no zároveň dramaturgicky podnetného komorného programu. Začíname s etnojazzovým triom PaCoRa a sólistkou, speváčkou ľudovej hudby Slávkou Horváthovou. budú znieť úpravy ľudových piesní v štýle world music.


16. apríla, 17.00, Konzervatórium J. L. Bellu, vstupné: 3,- Eur

PaCoRa Trio

Slávka Horváthová - spev


Názov prímateľa
ORGANYzácia

Celkový rozpočet:
23 400,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €