Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Porcelán. Výskum baletného tela

Krátky opis
PORCELÁN: VÝSKUM BALETNÉHO TELA Prezentácia projektu Kataríny Zagorski „Porcelán. Výskum baletného tela“ prepája troch tvorcov zo súčasného tanca, baletu a filmu, materiály porcelán, bublinkovú fóliu a Pepsi, cez médium tanca, performancie a filmu. Priebeh podujatia: Pepsi v porceláne I (tanec naživo) Porcelán (film) Pepsi v porceláne II (tanec naživo) Diskusia Koncept: Katarína Zagorski Tanec: Reona Sato & Katarína Zagorski Hudba: The Jimmy Cake Film: Liza Nedayvoda
Fotogaléria
Názov podujatia
PORCELÁN. VÝSKUM BALETNÉHO TELA / záverečný výstup projektu

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
17.04.2019

Popis projektu

Streda 17. 4. 2019, 19:00 hod., Kultúrny priestor Nová Cvernovka, sála

 

 

PORCELÁN. VÝSKUM BALETNÉHO TELA

 

Koncept: Katarína Zagorski

Tanec: Reona Sato & Katarína Zagorski

Hudba: The Jimmy Cake

Film: Liza Nedayvoda

 

Prezentácia projektu Kataríny Zagorski „Porcelán. Výskum baletného tela“ prepája troch tvorcov zo súčasného tanca, baletu a filmu, materiály porcelán, bublinkovú fóliu a Pepsi, cez médium tanca, performancie a filmu.

 

Priebeh:

Pepsi v porceláne I (tanec naživo)

Porcelán (film)

Pepsi v porceláne II (tanec naživo)

==

Diskusia

 
Ďakujeme Kultúrnemu priestoru Nová Cvernovka a Súkromnej základnej umeleckej škole Talentina za poskytnutie skúšobného priestoru.

Ďakujeme Predajni Sklo-Porcelán na Hlavnom námestí za poskytnutie priestorov pre natáčanie. 

Ďakujeme The Jimmy Cake za povolenie použitia skladieb.

 

 

Projekt podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Katarína Zagorski

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 736,00 €