Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Prezentácia výroby veľkonočných kraslíc rôznymi tradičnými technikami.
Fotogaléria
Názov podujatia
VEĽKONOČNÉ KRASLICE

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
11.04.2019

Popis projektu

Gemersko-malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote uskutoční prezentáciu výroby veľkonočných kraslíc rôznymi tradičnými technikami pod názvom VEĽKONOČNÉ KRASLICE, 11. apríla 2019 od 9,00 hod. v Materskej škole Rybárska v Rimavskej Sobote. Podujatím chceme aj tým najmenším priblížiť krásy Veľkej noci a s tým spojené tradičné remeslá - výroba veľkonočných kraslíc voskovaním, opletaním, plstením, maľovaním.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €