Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Slovensko krajina plná tajomstiev - Vodné dobrodružstvá 2, výstava ilustrácii Zuzany Fuskovej z knihy Vodné dobrodružstvá 2 určená deťom a mládeži.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slovensko krajina plná tajomstiev - Vodné dobrodružstvá 2

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
01.04.2019 - 28.04.2019

Popis projektu

Slovensko krajina plná tajomstiev - Vodné dobrodružstvá 2, výstava ilustrácii Zuzany Fuskovej z knihy Vodné dobrodružstvá 2 určená deťom a mládeži.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
4 750,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €