Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tatranská literárna jar - Od Tatier k Dunaju

Krátky opis
Medzinárodný festival literatúry
Fotogaléria
Názov podujatia
Tatranská literárna jar - Od Tatier k Dunaju

Miesto konania / kraj
Vysoké Tatry / Poprad

Termín konania
11.04.2019 - 13.04.2019

Popis projektu

Medzinárodný festival literatúry v spolupráci s Mestom Vysoké Tatry organizuje Spolok slovenských spisovateľov. V rámci festivalu sa uskutočnia besedy so spisovateľmi na školách i knižniciach, prezentácia Antológie Veľký pán Dunaj a kolokviá o medzinárodnej spolupráci. Tohtoroční hostia, okrem Slovenska, prídu z Českej republiky, Maďarska, Rumunska, Srbska, Poľska a Ukrajiny.

Názov prímateľa
Spolok slovenských spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €