Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jarné Bratislavské Jazzové Dni 2019

Krátky opis
Festival Jarné Bratislavské Jazzové Dni 2019 je výsledkom veľkého záujmu publika a absencie podobného podujatia v prvej polovici roka. Z dramaturgického hľadiska sú preferované žánre a štýly, ktoré nie sú jednoznačne len jazzovo orientované.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jarné Bratislavské Jazzové Dni 2019

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.04.2019 - 28.03.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Rock Pop Bratislava, s.r.o.

Celkový rozpočet:
91 000,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €