Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora komunitných aktivít knižnice

Krátky opis
Beseda so známym lekárom a spisovateľom Igorom Bukovským, ktorý sa venuje otázkam výživy a trendom v oblasti zdraviu prospešnej životosprávy, spojená s prezentáciou jeho novej publikácie (Za)chráňte svoje črevo.
Fotogaléria
Názov podujatia
I. Bukovský: (Za)chráňte svoje črevo

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
14.11.2017

Popis projektu


Beseda so známym lekárom a spisovateľom Igorom Bukovským, ktorý sa venuje otázkam výživy a trendom v oblasti zdraviu prospešnej životosprávy, spojená s prezentáciou jeho novej publikácie (Za)chráňte svoje črevo. Podujatie v rámci projektu Podpora komunitných aktivít knižnice so zámerom zvyšovať vzdelanostnú úroveň, návštevnosť knižnice a podporu čítania z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €